სსიპ სოფლის მეურნეობის სახელმწიფო ლაბორატორია უქმე დღეებში აჩერებს სერვისების მიწოდებას
აღნიშნულიდან გამომდინარე, გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს სისტემაში შემავალი უწყება, სსიპ სოფლის მეურნეობის სახელმწიფო ლაბორატორია აჩერებს სერვისების მიწოდებას.
ლაბორატორია მოქალაქეებს მომსახურებას გაუწევს მხოლოდ გადაუდებელი აუცილებლობის, როგორებიცაა, ცხოველთა განსაკუთრებით საშიში დაავადებები, სურსათით მასობრივი მოწამვლა და ა.შ. შემთხვევებში.
სსიპ სოფლის მეურნეობის სახელმწიფო ლაბორატორიაში, პანდემიის პირობებში შემუშავებული რეგულაციების სრული დაცვით მოქალაქეებისთვის სერვისების მიწოდება 2021 წლის 18 იანვრიდან აღდგება.

The State Laboratory of Agriculture stops providing services on holidays
Based on the above, the agency included in the system of the Ministry of Environment and Agriculture, the State Laboratory of Agriculture stops providing services.
The laboratory will provide services to citizens only in cases of urgent necessity, such as particularly dangerous animal diseases, mass food poisoning, etc. cases.
On January 18, 2021, the State Laboratory of Agriculture will resume offering services to its patrons in accordance in full with the rules created in response to the epidemic.